Menü Kapat

Genel Müdür

Ali Ramazan TAK

İstanbul doğumlu olan Ali Ramazan Tak Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden lisans mezunu oldu. Lisans eğitimi döneminde öğrenci temsilciliği yapmış ve öğrenci kulübü kuruculuğunda bulunup başkanlığını yapmıştır.

Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı, Gayrimenkul Değerlemesi ve Finansmanı bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Arsa payı karşılığı inşaat sözleşmesinin vergisel yönleriyle incelenmesi ve muhasebe uygulama örneği isimli tez yazdı. Birden çok Sivil Toplum Kuruluşunda idari görevlerde bulundu.

2015-2018 yılları arasında T.C Başbakanlık Özel Kalem Müdürlüğü ve Başbakanlık Müsteşarlığında Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği yaptı. T.C Başbakanlık, Avrupa Birliği Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Kalkınma Ajansı gibi kuruluşlarla 15 ayrı proje yürütme tecrübesine, 20 ayrı başarılı bulunmuş proje yazma tecrübesine sahip.

2019-2023 yılları arasında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevinde bulundu. Görev yaptığı süre boyunca sekiz ayrı daire başkanlığı ile altı ayrı birimin bağlı bulunduğu idarecilik görevinde bulundu.

Halen İstanbul Medeniyet Üniversitesi Teknopark Yönetici A.Ş Genel Müdürü görevi ile İstanbul Bilimler Akademisi Vakfı Genel Sekreterlik görevlerini yürütmektedir. İngilizce bilen Ali Ramazan Tak evli ve iki çocuk babasıdır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel:         0216 280 2060
E-mail:   aliramazan.tak@medeniyet.edu.tr
Adres:    Dumlupınar Mahallesi, D-100 Karayolu No:98
                Kadıköy / İstanbul